Внаслідок поранень, отриманих у бою під Пісками, помер захисник з Піщанки

Внаслідок поранень, отриманих у бою під Пісками, помер захисник з Піщанки

11:36 06.01.2023

Справжня українська незалежність щодня виборюється кров’ю найкращих синів і дочок України. До Піщанської громади надійшла чергова жахлива звістка про загибель 55-річного військовослужбовця Збройних Сил України, Сатановського Геннадія Олександровича, жителя Піщанки.

Геннадій Сатановський помер 5 січня 2023 року внаслідок важких поранень, несумісних з життям, отриманих під час виконання бойового завдання біля села Піски Донецької області.

Ніякі слова не можуть втамувати біль втрати, ніхто не замінить синові батька, родині - чоловіка, сина, брата. Геннадій Олександрович навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Розділяємо ваше горе. Глибоко сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну та кожного з нас, - йдеться у повідомленні Піщанської селищної ради.

У ньому була сила, у ньому була мужність, у нього були мрії та бажання жити в мирній, незалежній Україні. Все забрав ненависний ворог разом з найціннішим - життям.

Нагадаємо, на фронті 2 січня загинув хоробрий воїн, командир зенітно-ракетного відділення з Козятина Сергій Білецький. Про це повідомила Козятинський міський голова Тетяна Єрмолаєва.

Читайте також

Книгу про родини зниклих безвісти воїнів 120-ї бригади презентують у Вінниці
Книгу про родини зниклих безвісти воїнів 120-ї бригади презентують у Вінниці
Детальніше
Три роки без Бориса Дідура рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Три роки без Бориса Дідура: рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Детальніше
Називають імена Героїв та залишають послання у Вінниці вперше провели акцію «Голоси пам’яті»
Називають імена Героїв та залишають послання: у Вінниці вперше провели акцію «Голоси пам’яті»
Детальніше
Кожен метр — знак вдячності Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Кожен метр — знак вдячності: Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Детальніше
Соняхи як символ болю та вдячності у Вінниці вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України
Соняхи як символ болю та вдячності: у Вінниці вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України
Детальніше
76 імен на дзвониках: у Шаргороді відкрили символічне «Дерево Надії»
76 імен на дзвониках: у Шаргороді відкрили символічне «Дерево Надії»
Детальніше