Вінниця доставила Миколаєву 420 тисяч літрів питної води - Сергій Моргунов

Вінниця доставила Миколаєву 420 тисяч літрів питної води - Сергій Моргунов

09:31 11.05.2022

Вінницький муніципалітет завершив доставку допомоги для Миколаєва. Це 70 тисяч бутлів питної води. Про це написав на своїй фейсбук-сторінці та у телеграм-каналі Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста зазначив, що важко уявити життя півмільйонного міста, коли люди майже місяць без води. Відучора тільки поступово почали подавати технічну.

Громади мають підтримувати один одного. Тим більше – у біді. Миколаївці, ми з вами! Все буде Україна!, - наголошує Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що рішення про передачу миколаївцям води ухвалили на сесії Вінницької міської ради. Кошти на закупівлю виділили з бюджету громади.

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше