Вінницький суд повернув державі 48 га землі вартістю майже 6 млн грн

Вінницький суд повернув державі 48 га землі вартістю майже 6 млн грн

11:16 04.06.2021

Вінницьким апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури, подану в інтересах держави у справі за позовом фізичної особи про визнання права постійного користування на земельну ділянку державної власності площею 48 га вартістю майже 6 млн гривень.

Установлено, що рішенням суду першої інстанції за жителькою Немирівського району визнано право постійного користування 48 га землі для ведення сільськогосподарського виробництва в порядку спадкування, що не передбачено чинним законодавством.

Узявши до уваги доводи прокурора, Вінницький апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, відтак наразі попереджено незаконне визнання права постійного користування землею за фізичною особою, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, Глуховецькій громаді повернули 67 га самовільно зайнятих земель.

Читайте також

У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
Детальніше
На Вінниччині судитимуть іноземця за таємний трансфер трьох українців до Молдови
На Вінниччині судитимуть іноземця за таємний трансфер трьох українців до Молдови
Детальніше
Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше