Вінницький фонд передав захисникам турнікети, рюкзаки та наколінники

Вінницький фонд передав захисникам турнікети, рюкзаки та наколінники

12:37 17.08.2022

Медичні турнікети, рюкзаки та наколінники передали військовим, які утримують позиції на Чернігівському напрямку, партнери з фонду Вінницької громади Фонд громади "Подільська громада".

Хлопці утримують позиції на Чернігівському напрямку, солідно вже окопалися та озброїлися. Бойовий настрій оборонців України надихає на роботу і трудівників тилу - невтомних волонтерів.

Їхній бойовий настрій – це потужна мотивація для кожного/кожної з нас. Дякуємо усім, що долучалися і долучаєтеся до підтримки наших бійців на передовій. За нами стоять тисячі людей, які збирають гуманітарну допомогу, доставляють її, сортують і пакують за призначенням, - йдеться у повідомленні фонду громади "Подільська громада".

Допомагають не тільки захисникам

Фонд громади "Подільська громада" з самого початку війни та вже понад вісім років доставляє нашим захисникам на фронт медикаменти, обладнання, продовольство, одяг, ковдри, матраци й не тільки. Однак, це тільки один із напрямків діяльності волонтерів. Так, фонд громади "Подільська громада" заявив про готовність фінансово підтримати вінницькі підприємства, що постраждали внаслідок ракетних ударів. Крім того, оголосили про старт проєкту "Укриття для життя". Ця ініціатива дозволить обладнати 20 укриттів для комфортного перебування мешканців, а також укомплектувати для них "Пакунки безпеки" з речами першої необхідності. 

На базі фонду діє чотири корпоративних фонди, а загалом "Подільська громада" має понад десять діючих програм:

  • Підтримка Української Армії;
  • Екологічне місто;
  • Молодіжний Банк Ініціатив;
  • Аукціон проєктів та інші.

Нагадаємо, Хмільницька міська рада вирішила безкоштовно передати спеціалізований легковий автомобіль "меддопомога" для потреб Збройних Сил України. Авто вже допомагає наших захисникам на передовій.

Читайте також

Укрпошта презентувала поштові марки на честь бригади «Азов»
Детальніше
Як вінницький осередок Veteran Hub, який допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
У Хмільницькому районі чоловік приховав на присадибній ділянці бойову гранату
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше