Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Вінницький ендокринологічний центр отримав потужний генератор

17:10 14.05.2022

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр відтепер має резервний генератор, який має потужність 25 кіловат.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Гуманітарний вантаж доставвили від голландських партнерів Susila Dharma Netherlands Corian Hugenholtz. Це обладнання дозволить забезпечувати автономне живлення лікарні у разі знеструмлення.

Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Нагадаємо, у Вінницю зі столиці Чехії передали потужний генератор для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об'єкти критичної інфраструктури.

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше