Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Вінницький ендокринологічний центр отримав потужний генератор

17:10 14.05.2022

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр відтепер має резервний генератор, який має потужність 25 кіловат.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Гуманітарний вантаж доставвили від голландських партнерів Susila Dharma Netherlands Corian Hugenholtz. Це обладнання дозволить забезпечувати автономне живлення лікарні у разі знеструмлення.

Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Нагадаємо, у Вінницю зі столиці Чехії передали потужний генератор для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об'єкти критичної інфраструктури.

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше