Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Вінницький ендокринологічний центр отримав потужний генератор

17:10 14.05.2022

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр відтепер має резервний генератор, який має потужність 25 кіловат.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Гуманітарний вантаж доставвили від голландських партнерів Susila Dharma Netherlands Corian Hugenholtz. Це обладнання дозволить забезпечувати автономне живлення лікарні у разі знеструмлення.

Вінниця отримала потужний генератор для потреб критичної інфраструктури

Нагадаємо, у Вінницю зі столиці Чехії передали потужний генератор для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об'єкти критичної інфраструктури.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше