Вінницькі виробники “зеленої” енергетики відсудили в держави понад 110 мільйонів

Вінницькі виробники “зеленої” енергетики відсудили в держави понад 110 мільйонів

10:20 22.12.2020

Господарський суд Києва задовольнив позови виробників "зеленої" енергетики проти ДП "Гарантований покупець" на суму 200 мільйонів гривень. Про це повідомляє Finbalance.

Йдеться про низку компаній-виробників електроенергії з відновлювальних джерел. Серед яких є дві вінницькі компанії. Найбільше відсудила ТОВ "Вінницька птахофабрика" - 101,5 млн грн. Інша вінницька компанія ТОВ "Вінсолар" відсудила 12,9 млн грн. У переліку задоволених судом також позови від київських, тернопільських, хмельницьких виробників “зеленої” енергетики.

Додамо, що Кабмін постановив виділити у 2020 році держгарантії "Укренерго" сумою до 11,3 мільярда гривень для погашення боргів перед виробниками зеленої енергетики. Через борги державного трейдера "Гарантований покупець" перед виробниками "зеленої" енергії сума позовів до держпідприємства сягнула близько мільярда гривень.

"Гарантований покупець" є єдиним державним оператором з продажу електроенергії з відновлюваних джерел. Його мета - скуповувати та продавати усю зелену електроенергію.

Нагадаємо, дні сталої енергії онлайн: вінничан запрошують долучитися до квесту.

Читайте також

Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше