Вінницькі спортсмени змагались на турнірі з тхеквондо “Західний п’єдестал”

11:17 07.06.2021

У Рівному завершився Всеукраїнський відкритий рейтинговий турнір із тхеквондо (ВТ, олімпійська версія) “Західний п’єдестал”. За медалі боролися понад 400 спортсменів з багатьох областей України. Серед них були й представники трьох вінницьких клубів.

Центр олімпійського тхеквондо “Red Sun” (Вінниця) за співпраці з ВТО ВФСТ “Колос” виставив на ці змагання сім спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Чотири із них стали переможцями та призерами. Зокрема, золоті нагороди вибороли кадетки Анастасія Рожок і Мар’яна Богословська. Цим вони підтвердили норматив кандидата в майстри спорту України. Бронзові медалі завоювали Артем Полєтаєв і Олександр Корнійчук.

Доповненням до нагород “Red Sun” стало нагородження  Анастасії Рожок почесним Кубком. Її визнали найкращою спортсменкою турніру серед кадеток.
ВСК “Дельфін” (Вінниця) на чолі із тренером Лілією Романенко привіз до Рівного 11 тхекводистів. П’ять із них стали призерами. Золоту нагороду виборола Єва Чайковська. Срібло в активі Дарини Сайчук і Костянтина Карпенка. Бронзові нагороди  здобули Євгенія Попович і Кіра Тимчик.

Спортивний центр “Росомаха”  (смт Сутиски) під керівництвом тренера-викладача Анатолія Нариженко  також брав участь у турнірі “Західний п’єдестал”. Серед семи його спортсменів лише один залишився без медалі. Золото вибороли Ігор  Огороднік, Владислав Кубик і Тимур Качуринський. Бронзу -  Ілля Огороднік, Юрій Ліщишин і Анна Ліщишина.

Нагадаємо, футбол, гандбол, волейбол, веслування, гімнастика. ДЮСШ запрошують на безкоштовні заняття.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024