Вінницькі рятувальники відвідали діток в таборі "Я – Маріуполь. Родина"

Вінницькі рятувальники відвідали діток в таборі "Я – Маріуполь. Родина"

17:24 26.08.2022

26 серпня на території дитячого табору відпочинку "Я – Маріуполь. Родина" вінницькі рятувальники провели навчання чергової зміни відвідувачів. Батьки з дітьми мали змогу набути навичок безпеки та навчитись правильно діяти при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, а також вимогам інших правил безпеки життєдіяльності.

Піротехніки продемонстрували макети найпоширеніших боєприпасів та вибухових пристроїв. На цій локації кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою сапера. Найцікавішим для малечі було спробувати пошук замаскованих "металевих предметів" за допомогою металодетектора.

Психологиня донесла інформацію про те, як не піддатись паніці під час пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Також діти мали можливість відчути себе у ролі справжнього пожежника, примірявши захисний одяг вогнеборців та подати воду з пожежного ствола в осередок умовного займання, - повідомляє ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Вінницькі рятувальники відвідали діток в таборі "Я – Маріуполь. Родина"Вінницькі рятувальники відвідали діток в таборі "Я – Маріуполь. Родина"

Водолази та кінологи

Водолази-рятувальники показали, як за допомогою спецзасобів рятують людей, коли виїжджають на екстрені виклики. Кінологи продемонстрували можливості своїх "вихованців" щодо пошуку зниклих людей.

Вінницькі рятувальники відвідали діток в таборі Я – Маріуполь. РодинаВінницькі рятувальники відвідали діток в таборі "Я – Маріуполь. Родина"

Конкурс малюнків

Наприкінці заходу діти взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті на тему "Безпечне майбутнє". Для кожної дитини рятувальники підготували призи та солодощі.

Нагадаємо, у літньому таборі "Я-Маріуполь" для діток-переселенців влаштували святкову програму. Захід відбувся за підтримки департаменту культури Вінницької міської ради та телекомунікаційної компанії HomeNet.

Читайте також

У Липовці через удар блискавки сталася пожежа
Детальніше
У Літинській громаді сталася пожежа - горів дачний будинок
Детальніше
На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру
Детальніше
Вінницькі рятувальники під звуки сирен відправили на заслужений відпочинок колегу-вогнеборця
Детальніше
Шість пожеж у будинках та 15 в екосистемах Вінниччини зафіксували лише за одну добу
Детальніше