Вінницькі рятувальники розчистили автошляхи після негоди
12 серпня внаслідок ускладнення погодних умов (сильного пориву вітру та дощу) з автошляхів області вінницькі рятувальники прибирали повалені вітром дерева, які перешкоджали руху автотранспорту.
Про це того ж дня поінформувало головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Рятувальники Вінниці, Калинівки, Липовця проводили роботи з ліквідації ускладнення погодних умов (розкряжовували повалені вітром стовбури дерев та відкачували воду з підтоплених територій), - йдеться у повідомленні.
![Вінницькі рятувальники розчистили автошляхи після негоди](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/vinnicki-ryatuvalniki-rozchistili-avtoshlyakhi-pislya-negodi-2.jpg?itok=ikfn0jPc)
Поради вінничанам
У разі погіршення погодних умов: сильного пориву вітру та зливи - щільно зачиніть вікна, приберіть з балконів предмети, які можуть випасти назовні. На вулиці потрібно триматися якомога далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.
Нагадаємо, у четвер, 30 червня, критична інфраструктура міста працювала злагоджено. Транспорт вийшов на маршрути у повному складі, а комунальні служби, зокрема, оперативно ліквідовувала наслідки негоди.