Вінницькі поліцейські змагались в обласному чемпіонаті з гирьового спорту

12:41 29.04.2023

Обласний чемпіонат між силовими структурами (ГУ ДСНС, ГУ НП, ДСО) та курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ і Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшов у Вінниці.

Поліцію області представляли п'ятеро правоохоронців:

• Василь Мацюк та Андрій Новіцький з Управління кадрового забезпечення обласного главку,
  • Сергій Шлапак - управлiння органiзацiйно-аналiтичного забезпечення та оперативного реагування,
  • Олександр Закревський з Могилів-Подільського райвідділу поліції,
  • Олег Іващук - Вінницьке райуправління поліції.

Змагання ініціювала Вінницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України аби популяризувати здоровий спосіб життя та співпрацю між силовими відомствами. Змагання проводились з гирями вагою 32 кілограми за програмою класичного двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією і другою рукою. На виконання кожної вправи двоборства учасники мали 10 хвилин, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Впродовж кількох годин тривала безкомпромісна та непоступлива боротьба. Спортсменів та їх вболівальників сповна єднали радість від перемог та живі, насичені емоції від атмосфери спортивного дійства.

У особистому заліку поліцейські показали хороший результат - у категорії +95 кг перше місце здобув Василь Мацюк. Поліцейський зробив 140 підйомів, а друге місце із результатом 65 підйомів виборов Олександр Закревський. У категорії до 73 кг третє місце посів Олег Іващук із результатом 46 підйомів.

Нагадаємо, протягом трьох місяців 22 команди з різних підприємств, установ та організацій змагались на майданчиках спорткомплексів "АкваВін" та "Нокаут". За результатами чемпіонату в Першій лізі, бронзові медалі отримала команда "Благодать".