Вінницькі гімнастки вдало виступили на Чемпіонаті України

16:02 23.10.2021

Упродовж 18-21 жовтня у Вінниці на базі спорткомплексу ГУНП проходив Чемпіонат України серед школярів з художньої гімнастики.

У  змаганнях взяли участь 263 спортсменки із 15 областей України.

За підсумками змагань, вінничанка Лейла Юсіфзаде - вихованка Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, стала чемпіонкою України серед кандидатів у майстри спорту 2007 року народження.

А збірна команда МДЮСШ №1 посіла перше місце за програмою першого розряду у групових вправах та друге місце за програмою кандидатів у майстри спорту у групових вправах.

Нагадаємо, Вінничанки здобули "золото" на Відкритій першості з художньої гімнастики.

Детальніше
Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Детальніше
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації