Вінницька прокуратура показала результати роботи після реформування

Вінницька прокуратура показала результати роботи після реформування

10:37 30.11.2021

На Вінниччині після реформування в семи окружних прокуратурах із 305 прокурорів залишилося 283, які успішно склали атестацію.

Вінницька обласна прокуратура в оновленому форматі працює трохи більше року, її структурні підрозділи – окружні прокуратури – вісім місяців.

Цьогоріч на Вінниччині обліковано таку ж кількість кримінальних правопорушень, що й торік за аналогічний період – близько 9,5 тисяч. Водночас в області кращими стали результати розкриття кримінальних правопорушень – 66,5%, тоді як загалом по державі – 55%. Це, в тому числі, завдяки ефективній процесуальній роботі прокурорів.

Усі вчинені у цьому році на території Вінниччини умисні вбивства розкрили за процесуального керівництва органів прокуратури області. Крім того розкрили умисне вбивство кількарічної давності, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

На третину зменшилося кількість кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканності, покращилась ситуація щодо порушень виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини, менше обліковано правопорушень проти громадської безпеки та безпеки виробництва, на 26% менше вчинено кримінальних правопорушень неповнолітніми або за їх участі.

Крім заходів з протидії злочинності органи прокуратури Вінниччини ефективно реалізують конституційну функцію щодо представництва інтересів держави в суді. За цей рік на їхній захист пред’явили позовів на суму 1,4 млрд грн, суди задовольнили на 740 млн грн. Наразі реально виконано судові рішення на 407 млн грн.

Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура проводить масштабну роботу з протидії корупції. Цьогоріч до судів направили 437 протоколів про порушення. До сплати штрафу притягнули 386 осіб.

Читайте також

На Жмеринщині взяли під варту посадовця - за 45 тис. грн обіцяв "допомогти" боржникові
Детальніше
Посадовець з Вінниччини незаконно преміював дружину на майже 70 тис. грн
Детальніше
Три громади на Вінниччині зобов'язали створити органи охорони культурної спадщини
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
Вінниччина - у трійці областей, де до ПЦУ перейшло найбільше церков
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше