Вінницька прокуратура показала результати роботи після реформування

Вінницька прокуратура показала результати роботи після реформування

10:37 30.11.2021

На Вінниччині після реформування в семи окружних прокуратурах із 305 прокурорів залишилося 283, які успішно склали атестацію.

Вінницька обласна прокуратура в оновленому форматі працює трохи більше року, її структурні підрозділи – окружні прокуратури – вісім місяців.

Цьогоріч на Вінниччині обліковано таку ж кількість кримінальних правопорушень, що й торік за аналогічний період – близько 9,5 тисяч. Водночас в області кращими стали результати розкриття кримінальних правопорушень – 66,5%, тоді як загалом по державі – 55%. Це, в тому числі, завдяки ефективній процесуальній роботі прокурорів.

Усі вчинені у цьому році на території Вінниччини умисні вбивства розкрили за процесуального керівництва органів прокуратури області. Крім того розкрили умисне вбивство кількарічної давності, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

На третину зменшилося кількість кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканності, покращилась ситуація щодо порушень виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини, менше обліковано правопорушень проти громадської безпеки та безпеки виробництва, на 26% менше вчинено кримінальних правопорушень неповнолітніми або за їх участі.

Крім заходів з протидії злочинності органи прокуратури Вінниччини ефективно реалізують конституційну функцію щодо представництва інтересів держави в суді. За цей рік на їхній захист пред’явили позовів на суму 1,4 млрд грн, суди задовольнили на 740 млн грн. Наразі реально виконано судові рішення на 407 млн грн.

Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура проводить масштабну роботу з протидії корупції. Цьогоріч до судів направили 437 протоколів про порушення. До сплати штрафу притягнули 386 осіб.

Читайте також

На Вінниччині фермер повернув громаді 180 гектарів сільгоспземель
На Вінниччині фермер повернув громаді 180 гектарів сільгоспземель
Детальніше
У Вінниці домашньому кривднику після апеляції присудили реальне позбавлення волі
У Вінниці домашньому кривднику після апеляції присудили реальне позбавлення волі
Детальніше
Гайсинській міськраді повернули ділянки водного фонду загальною площею 605 га
Гайсинській міськраді повернули ділянки водного фонду загальною площею 605 га
Детальніше
Авіелла, Миролюб, Одін, Беата які імена вибирали вінничани для дітей наприкінці року
Авіелла, Миролюб, Одін, Беата: які імена вибирали вінничани для дітей наприкінці року
Детальніше
Вінницькі лісівники відшкодують державі 2,5 мільйони, бо знехтували обов'язками
Вінницькі лісівники відшкодують державі 2,5 мільйони, бо знехтували обов'язками
Детальніше
У Вінниці розслідували спробу підпалу Українського інституту національної пам’яті
Вінничанин планував підпал Українського інституту національної пам’яті
Детальніше