Вінницька прокуратура передала військовим вилучений позашляховик

Вінницька прокуратура передала військовим вилучений позашляховик

12:27 03.04.2024

Вінницька обласна прокуратура вжила заходів, аби передати на потреби Збройних Сил України автомобіль, що вилучили під час досудового розслідування кримінального провадження.

Позашляховик вилучили під час розслідування кримінального провадження за фактом незаконного використання гуманітарної допомоги.

На виконання рішення суду обласна прокуратура передала автівку KIA Sorento на потреби однієї з військових частин для покращення мобільності та забезпечення виконання бойових задач, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурори планують й надалі передавати таке майно ЗСУ.

Нагадаємо, ще один автомобіль поїхав на допомогу українським захисникам з Вінниці. Автівку вилучили під час розслідування та передали військовим. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Читайте також

159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині область в цьому антирейтингу на другому місці в Україні
159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині: область в цьому антирейтингу на другому місці в Україні
Детальніше
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше