Вінницька прокуратура передала військовим вилучений позашляховик

Вінницька прокуратура передала військовим вилучений позашляховик

12:27 03.04.2024

Вінницька обласна прокуратура вжила заходів, аби передати на потреби Збройних Сил України автомобіль, що вилучили під час досудового розслідування кримінального провадження.

Позашляховик вилучили під час розслідування кримінального провадження за фактом незаконного використання гуманітарної допомоги.

На виконання рішення суду обласна прокуратура передала автівку KIA Sorento на потреби однієї з військових частин для покращення мобільності та забезпечення виконання бойових задач, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурори планують й надалі передавати таке майно ЗСУ.

Нагадаємо, ще один автомобіль поїхав на допомогу українським захисникам з Вінниці. Автівку вилучили під час розслідування та передали військовим. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Читайте також

ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками: на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Детальніше
179 Starlink від початку року Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
179 Starlink від початку року: Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше