Вінницька поліція на Водохреща посилить охорону публічної безпеки

Вінницька поліція на Водохреща посилить охорону публічної безпеки

15:48 18.01.2022

19 січня в населених пунктах Вінницької області проходитимуть заходи з нагоди святкування Хрещення Господнього. До забезпечення публічної безпеки та правопорядку залучать понад 2000 працівників поліції, нацгвардійців, рятувальників та прикордонників.  

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП Вінниччини, у 222 культових спорудах та на 78 водоймищах Вінниччини відбудуться богослужіння та освячення води. Очікується, що у релігійних заходах візьмуть участь близько 10 тисяч осіб. З метою забезпечення безпеки громадян до заходів  залучені 1200 поліцейських та 210 військовослужбовців Національної гвардії України.

Найбільше масових заходів відбудеться у Вінниці, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області. 

Закликаємо громадян  дотримуватись правопорядку та про усі випадки протиправних дій повідомляти поліцейським або за номером 102.

Нагадаємо, у середу, 19 січня, вінничани відзначатимуть Водохреща. О 11:00 свято розпочнеться на Вишенському озері, що у парку “Дружби народів”. А о 12:00 – на озері в районі олійножирового комбінату (вул. Волошкова, 8).

Читайте також

Пішов купатися з друзями й не повернувся подробиці жахливої загибелі підлітка у Хмільнику
Пішов купатися з друзями й не повернувся: подробиці жахливої загибелі підлітка у Хмільнику
Детальніше
У Вінниці 19-річна дівчина зберігала вдома пів кілограма психотропних речовин
У Вінниці 19-річна дівчина зберігала вдома пів кілограма психотропних речовин
Детальніше
Матюкався та хуліганив у Вінниці нічні розваги 19-річного юнака закінчилися у відділку
Матюкався та хуліганив: у Вінниці нічні розваги 19-річного юнака закінчилися у відділку
Детальніше
П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці: водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
Детальніше
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній що відомо про стан постраждалого
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній: що відомо про стан постраждалого
Детальніше
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
Детальніше