Вінницька область отримала 1000 доз вакцини від коронавірусу Janssen

Вінницька область отримала 1000 доз вакцини від коронавірусу Janssen

14:51 22.08.2022

Вінницька область отримала 1000 доз вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden). Вакцину доставили в Україну безкоштовно в межах міжнародної ініціативи COVAX.

Про це повідомляє департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 тисяч доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden) в межах міжнародної ініціативи COVAX. Препарат розподілили та доставили у 21 область України та Київ.

Що відомо про вакцину Janssen

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Призначена вона для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу.

Безкоштовні вакцини

Від початку повномасштабного вторгнення росії Україна отримує вакцини від коронавірусної хвороби тільки безкоштовно у межах COVAX – міжнародної ініціативи, яка сприяє доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн. Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити якомога більше людей в Україні від коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, протягом доби, 21 серпня, на Вінниччині зареєстрували 16 лабораторно підтверджених випадків COVID–19. За цю добу летальних випадків не зареєстровано.

Читайте також

Всесвітній тиждень імунізації триває - у Немирів приїздив “вакцинобус”
Детальніше
Медмістечко у центрі Вінниці
Детальніше
Сорок вінничан отримали щеплення проти дифтерії та правця
Детальніше
У Вінниці усіх охочих щепитимуть від дифтерії та правця
Детальніше
У Вінниці 1700 домашніх тварин безкоштовно щепили від сказу - де працюють виїзні бригади
Детальніше
У центрі Вінниці усіх охочих містян вакцинували від дифтерії та правця
Детальніше