Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
На базі Вінницької обласної станції юних натуралістів провели захід «Великодні традиції юннатівської родини». Участь у ньому взяли школярі та їхні батьки, волонтери та військові.
Про це інформує Вінницька облрада.
Понад 100 дітей разом з військовими висадили барвінкову стежку на честь українських героїв, - йдеться у повідомленні.
Крім того, було проведено благодійний ярмарок на якому зібрали 25 тисяч гривень. Ці кошти направлять на придбання зарядного пристрою Bandera Power для 41 окремої механізованої бригади.
![Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників](/sites/default/files/styles/compressor/800x600/inline-images/vinnicka-oblasna-stanciya-yunnativ-zibrala-koshti-na-bandera-power-dlya-zakhisnikiv-2.jpg?itok=3vU0u_BC)
Керівники гуртків також провели майстер-класи з виготовлення великодньої листівки, прикрашання пасок тощо. А ще присутні доєднались до благодійної акції «Великодній кошик для Захисника». Свято завершилося патріотичним флешмобом «Єдині. Горді. Незалежні».
Нагадаємо, акцію "Каштановий донат" організували в закладі вперше. Лише за кілька днів, малечі вдалося зібрати понад дві тонни каштанів і виручити за них 15 тис. грн.