Вінницька "Нива" здобула вольову перемогу над "Рухом-2" (Львів)Вінницька "Нива" здобула вольову перемогу над "Рухом-2" (Львів)

Вінницька "Нива" здобула вольову перемогу над "Рухом-2" (Львів)

16:39 23.11.2023

"Нива" зустрілась на полі з командою "Рух-2". У них порівну очок і є шанси підтягнутися до шостого місця. Звісно, за таких обставин матч заключного туру 2023 року мав особливе значення. Тим більше в першому колі в Винниках суперники зіграли внічию - і зараз Рух-2 не мав звичного посилення в вигляді Руніча або ще когось із хлопців, хто вже обстрілявся на рівні УПЛ. Навіть більше, опорник Довгий (найдосвідченіший гравець у заявці) та півзахисник Рогачов пропускали звітний тур через перебір карток.

"Нива" почала значно активніше. Вже в дебюті по воротах Бакуса пробивали Швець і Рогульський, дуже здорово загострювали Страшкевич і Загорулько. Та забити швидкий м’яч не пощастило. Коли ж "Рух-2" почав атакувати у відповідь, і Непейпієв із його швидкісним дриблінгом навіть провів пару сольних проходів, вінничани знову додали обертів. На 32-й хвилині Бакус змушений був парирувати прицільний удар Рогульського під поперечину. Відразу після перерви Загорулько пробивав кілька разів поспіль, і в одному з моментів м’яч пішов у поперечину.

І після всіх цих моментів саме Рух-2 повів у рахунку, коли пішла швидкісна атака й після прострілу Непейпієва Ніколаєв влучно пробив по воротах - 0:1. Дебютний гол у змаганнях ПФЛ для 18-річного нападника львівського клубу. А слідом Карабін з нічого створив гострий момент, і Вічному довелося рятувати після випаду Музичука. І таких моментів було в гостей відразу кілька, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

"Нива" теж могла забивати після прикрого початку другого тайму. Рогульський з набігу поспішно пробив над воротами в ситуації, коли можна було вирішувати. Тож у кінці матчу вінничани додали в обертах. Спершу Загорулько заробив пенальті, який сам же й реалізував (це 1:1), а хвилин через п’ять підставився ще й під штрафний, метрів із 25-ти правою ногою влучивши у дев'ятку (це 2:1).

Зрівнявшись із "Карпатами-2", вінничанам не вдалося їх випередити через поразку 1:4 в першому колі - перевага за особистими зустрічами у "левенят".

Нагадаємо, вінницька "Нива" U-19, яка готує резерви для основного професійного клубу міста, закінчила рік на другому місці у своїй групі. Змагання поновляться після зимової перерви, у квітні.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації