Вінниччина займає перше місце в Україні за реєстрацією внутрішньо переміщених осіб

Вінниччина займає перше місце в Україні за реєстрацією внутрішньо переміщених осіб

17:45 16.04.2022

Сьогодні, 16 квітня, у режимі онлайн відбулась нарада керівництва області з очільниками територіальних громад, керівниками профільних відділів соціального захисту населення та фахівцями з питань надання адміністративних послуг.

Основне питання порядку денного – робота фронт-офісів на рівні громад, ЦНАПів, районних управлінь соцзахисту населення в частині реєстрації внутрішньо переміщених осіб, а також оформлення фінансової допомоги від держави.

Під час наради йшлося про вирішення проблемних питань щодо проведення реєстрації вимушених переселенців та пошуку подальших шляхів оптимізації роботи.

Попри перевантаження системи "Соціальна громада", Вінниччина посідає перше місце в Україні за кількістю зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Станом на ранок 16 квітня в області зареєстровано понад 100 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

На Вінниччині досить розгалужена система районних управлінь соціального захисту населення. Наразі у нас працюють 93 установи, які сьогодні приймають внутрішньо переміщених осіб на видачу довідок. Завдяки цьому вдається швидше надавати відповідні документи. Для прикладу, навіть в одній громаді людей можуть приймати паралельно міський ЦНАП і фахівець з віддаленого робочого місця, що дозволяє оптимізувати черги», - зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Також обговорили реалізацію програм фінансової підтримки для внутрішньо переміщених осіб від міжнародних організацій. Приділили увагу співпраці з міжнародними благодійними фондами, які вже працюють на рівні 20 громад області. Йшлося про подальшу координацію роботи з метою охоплення підтримкою максимальної кількості громад та людей, які були змушені залишити свої домівки.

Нагадаємо, у Вінниці переселенці можуть безкоштовно отримати речі в гуманітарному центрі. Тут можна знайти одяг, взуття, білизну та дитячі речі.

Читайте також

Стерилізують та вакцинують від сказу: у Вінниці лікарі-ветеринари допомагають безпритульним собакам
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
У Вінниці Служба перевезення людей на кріслах колісних за пів року надала понад 6,5 тисяч послуг
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
Маленькі маріупольці відвідали Подільський зоопарк у Вінниці
Детальніше