Вінниччина отримала промокоди від Uber на безкоштовні поїздки для медиків

Вінниччина отримала промокоди від Uber на безкоштовні поїздки для медиків

10:56 26.08.2022

Вінницька область отримала понад 600 промокодів на безкоштовні поїздки для медиків. МОЗ разом з компанією Uber та благодійною організацією "Солом’янські котики" запустили спільну ініціативу, щоб допомогти забезпечити безкоштовними проїздами медичних працівників майже 100 медичних закладів по всій Україні.

Щоб полегшити роботу героїчних українських медиків, Uber надав спеціальні промокоди на безкоштовні поїздки. У рамках ініціативи, запущеної в серпні, Uber після консультацій із МОЗ зобов'язався щомісяця надавати лікарням близько 35 тисяч промокодів на безоплатні поїздки, що в грошовому еквіваленті відповідає сумі до восьми мільйонів гривень на місяць.

Ініціатива триватиме до кінця листопада цього року. Скористатися промокодами в додатку Uber працівникам лікарень допомагатимуть волонтери київського благодійного фонду "Солом’янські котики", який, зокрема, спеціалізується на навчанні цивільних домедичній допомозі, - повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Знижка до 250 грн

Промокод надає знижку до 250 грн на поїздки на опцію UberX, що починаються або закінчуються за визначеними адресами медичних закладів з 8:00 до 20:00.

Нагадаємо, лікарні у Вінницькій області отримали обладнання від Міністерства охорони здоров'я - 19 УЗД апаратів, два наркозних апарати, шість рентген-апаратів та шість капнографів.

Читайте також

Вінницьку обласну "екстренку" привітали з професійним святом
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Подільському регіональному центрі онкології триває "Тиждень здорової шкіри"
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше