Вінничани уклали в жовтні 609 шлюбів - кількість пар, які прагнуть узаконити стосунки зростає
Щороку в Україні зростає кількість пар, які прагнуть офіційно узаконити свої стосунки, а сучасні тренди в одязі підтверджують: зараз молодята часто обирають не лише класичні костюми та сукні, але й традиційні вишиванки чи навіть військовий піксель, що відображає патріотизм і цінність єднання в такі непрості часи.
В цьому переконує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
У жовтні фахівці управління зареєстрували понад 4750 нових сімей:
- Київ — 1956 шлюбів;
- Київська область — 788 нових сімей;
- Вінницька область — 609 шлюбів;
- Житомирська область — 450 нових родин;
- Хмельницька область — 476 шлюбів;
- Черкаська область — 478 молодят.
Основні кроки до укладання шлюбу
- Наречені мають досягти 18-річного віку й бути не пов’язаними іншими шлюбами. У деяких випадках, наприклад, за наявності вагітності, шлюбний вік може бути знижений за рішенням суду.
- Зазвичай реєстрація шлюбу проходить у відділах ДРАЦС, де наречені подають документи та обирають дату. Також можливі виїзні церемонії в особливих випадках, якщо стан здоров’я чи інші обставини не дозволяють прийти у відділ.
- Завдяки порталу "Дія", ви можете подати заяву на шлюб онлайн — обирати зручний день, час і навіть місце без довгих черг та паперових документів.
- Для реєстрації потрібні паспорти, документ про припинення попереднього шлюбу (якщо хтось із партнерів був раніше одружений), а також квитанція про сплату державного мита.
Нагадаємо, "жоден закон не врегулює стосунки між особами на нематеріальному плані" - повідомляє адвокат Роман Корченюк. Але якщо ви хочете узгодити та нотаріально оформити майнові питання потрібно укладати шлюбний договір.
Головний тренер вінницької “Ниви” незадоволений виступом свого футбольного клубу В десяти областях України застосували екстрені відключення світла