Вінничани показали високі результати на змаганнях зі спортивної радіопеленгації

10:05 13.07.2022

Днями у Болгарському сонячному місті Кітен проходили змагання зі спортивної радіопеленгації – 15-й Чемпіонат Балканських країн та Кубок Чорного моря.

Спортсмени змагалися у чотирьох вправах. До складу збірної команди України увійшли троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 та їхній тренер, які продемонстрували свої вміння, навички, талант та досягли високих результатів.

Так, Артем Степаніщев серед юніорів завоював два золота, а серед елітної дорослої категорії – бронзу. Богдан Філоненко – серед юнаків виборов одну золоту та одну бронзову медалі, а серед юніорів – дві срібні. Станіслав Березовський – серед юнаків здобув дві бронзові медалі. Відзначився також і їхній тренер – Заслужений тренер України Сергій Зеленський. Серед ветеранів він завоював дві золоті та дві бронзові медалі, - повідомляє Вінницька міська рада.

Зазначимо, що перед змаганнями спортсмени виконали колосальну підготовку щодо техніки і тактики, а ще перед цим були перемоги у Румунії.

Наші вихованці досягають високих результатів на змаганнях європейського та світових рівнях. Артем тренується з 2018 року та вже майстер спорту України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів міста, області, України, Чемпіон Світу серед юнаків до 14 років. Богдан та Станіслав у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 з 2020 року, вони переможці та призери міських та обласних змагань. Радіопеленгація сприяє розвитку інтелектуальних та фізичних вмінь у дітей, а також має оздоровчий вплив, адже змагання зазвичай проводяться на свіжому повітрі, - говорить виконувачка обов'язків директора міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Світлана Куліш.

Вінничани, які мають бажання займатися спортивною радіопеленгацією, можуть звертатися у міську дитячо-юнацьку спортивну школу №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, тел. 67-36-86. Крім того, у школі культивують і інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каное, спортивне орієнтування, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах "Дракон".

Нагадаємо,у другий змагальний день Всесвітніх ігор-2022 в американському Бірмінгемі (штат Алабама, США) на поміст вийшов вінничанин Важа Даіаурі та здобув перемогу в середній ваговій категорії.