Вінниця стане транзитним хабом в умовах призупинення продажу квитків "Укразалізницею"

Вінниця стане транзитним хабом в умовах призупинення продажу квитків "Укрзалізницею"

11:02 04.03.2021
208

“Укрзалізниця” з 7 до 12 березня призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей. Також буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно. 

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо “червоних“ карантинних зон, Укрзалізниця з 7 до 12 березня (з можливістю подовження до кінця дії посиленого карантину) призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей. Також буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до 6 березня включно всі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися до місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться до 00:00 7 березня та завершаться вже під час дії обмежень.

Водночас пасажирам із квитками до Чернівців, Житомира та областей доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції знаходяться за межами “червоної“ зони, — зазначається в повідомленні.

Так, наприклад, жителям Чернівців та східної частини області може стати в пригоді можливість доїхати в напрямку Києва зі станцій Тернопільської області (Заліщики, Товсте, Чортків) поїздом №357/358 Рахів — Київ або поїздом №769/770 з Кам’янця-Подільського.

Також в “Укрзалізниці” просять звернути увагу на станції, що межують з Житомирською областю: Рокитне - Волинське (поїзд №142/141), Шепетівка (поїзд №13/14, № 43/44, №235/236, № 97/98, №45/46), Полонне (поїзд №13/14), Фастів (поїзд №142/141, №13/14) або станція Вінниця, яка є транзитним хабом для поїздів Західного, Одеського та Київського напрямків.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" не продає квитки до Прикарпаття.

Читайте також
За добу на Вінниччині у 44 людей підтвердили COVID-19
Детальніше
На літній період через Вінницю в Одесу пустять додаткові поїзди
Детальніше
Танцювальний флешмоб від медиків екстренки
Детальніше
На Вінниччині вакцинацію поставили на паузу
Детальніше
COVID-19:  на Вінниччині  за добу зафіксували 38 нових випадків
Детальніше
COVID-19: у Вінниці після свят динаміка зниження захорюваності погіршилась
Детальніше