Вінницькі поліцейські познайомились з досвідом роботи хмельницьких колег

Вінницькі поліцейські познайомились з досвідом роботи хмельницьких колег

10:20 07.05.2021
6

6 травня в Управлінні патрульної поліції поліцейський офіцер громади з Хмельниччини Олександр Майданевич розповів патрульним поліцейським Вінниці про успішну реалізацію безпекового проєкту в  сусідній області. Аналогічні зустрічі відбулись в усіх районних управліннях та відділах поліції Вінниччини.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Івана Зайця, на Вінниччині до 16 травня триває набір на 20 вакантних посад поліцейських офіцерів  у дев’яти  територіальних громадах. Конкурс проводиться серед поліцейських. Щоб детальніше ознайомити колег з специфікою роботи на зустріч прибув колега з Хмельниччини, який вже понад рік працює в Старосинявській територіальній громаді.

Як зазначив Олександр Майданевич, до обов’язків поліцейського офіцера входить профілактична робота з населенням, допомога людям, розв'язання безпекових питання, що турбують громаду.

Також поліцейський ознайомив колег з процесом впровадження нового рівня поліцейського сервісу на Хмельниччині та розповів про особливості роботи  в громадах.

По завершенні зустрічі патрульні поліцейські ознайомились з технічним оснащенням службового автомобіля, яким за фінансової підтримки територіальних громад буде забезпечено кожного поліцейського офіцера громади, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейський транспорт забезпечений необхідними речами, які можуть знадобитись під час служби, зокрема, там є ліхтарик, аптечка, бензопила, набір інструментів, ноші для транспортування травмованих та інше. Наявність такого автотранспорту дає можливість поліцейським якісно реагувати на повідомлення громадян, в екстрених ситуаціях надавати допомогу людям, в тому числі медичну.

Вінницькі поліцейські познайомились з досвідом роботи хмельницьких колег

Впровадження на Вінниччині проєкту “Поліцейський офіцер громади” дозволить суттєво покращити поліцейський сервіс навіть у найвіддаленіших населених пунктах області, а  мешканцям почуватися безпечно.

Нагадаємо, у Вінниці школярі та поліцейські провели акцію з протидії булінгу.

Читайте також
Посадовців санаторію на Вінниччині підозрюють в привласненні майже 5 млн грн
Детальніше
На Вінниччині запрацювала "гаряча лінія" з протидії рейдерству
Детальніше
Вінницькі поліцейські розшукують донеччанина Максима Гончарова
Детальніше
Біля Лісопарку поліцейські затримали 20-річного вінничанина з наркотиками
Детальніше
В Ольгополі чоловіки, озброєні лопатами та сокирами, погрожували копам
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая з Російської Федерації, який дурив вінничан поважного віку
Детальніше