Вінницька облрада затвердила новий порядок оренди комунального майна

Вінницька облрада затвердила новий порядок оренди комунального майна

12:07 26.04.2021
89

Проєкт рішення “Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області” став 20-тим питанням порядку денного, який розглянули депутати 23 квітня на черговій 8 сесії обласної Ради.

З 1 лютого 2020 набув чинності Закон України “Про оренду державного і комунального майна”. Водночас на рівні області протягом 2000-2020 років було ухвалено 11 рішень, які регламентують діяльність орендних відносин. Відповідно виникла потреба в оновленні та впорядкуванні цих документів, їх уніфікації та приведення до єдиного порядку. 

За словами першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона, новим порядком оренди майна  визначені механізми та процедури підготовки документів для оренди майна.

Тепер, наприклад, термін від подачі заяви на оренду до прийняття рішення скоротиться на 40%, - зазначив Володимир Кістіон. -  Ми також об’єднали рішення, які містилися в різних документах, упорядкували їх, і, нарешті, питання оренди майна будуть розглядатися та ухвалюватися  комплексно.

Голова постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Андрій Ковальов додає, що єдиний порядок оренди майна також дозволить збільшити надходження до обласного бюджету, адже майно територіальної громади буде використовуватися раціональніше.

Нагадаємо, депутати обговорили виконання обласних програм і зміни до обласного бюджету.

Читайте також
Статут вінницької дитячої інфекційної лікарні чекають зміни
Детальніше
Чому не виконується програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області
Детальніше
Кого нагородять відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”
Детальніше
Ситуація із Сутисківською школою-інтернатом - на контролі депутатів
Детальніше
Координаційна рада з питань молодіжної політики при Вінницькій облраді розпочала роботу
Детальніше
У Вінниці напрацьовують пропозиції до обласної програми “Питна вода”
Детальніше