Вінниччина: відшкодують пільговий проїзд на міжміських маршрутах

Вінниччина: відшкодують пільговий проїзд на міжміських маршрутах

12:12 26.04.2021
140

Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат окремим категоріям громадян за пільговий проїзд на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області був затверджений 42 сесією обласної Ради 7 скликання 21 лютого 2020 року. 

Цим Порядком визначено категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд – це учасники АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни, діти з багатодітних сімей. Цей документ визначає також механізм здійснення компенсаційних виплат суб’єктам підприємницької діяльності, які надають послуги із перевезення пасажирів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік.

Компенсація за пільгове перевезення – це соціальне питання, яке повинно бути на контролі на всіх рівнях влади. Я переконаний, що такі компенсаційні механізми повинні працювати, адже на даний час сімейні бюджети суттєво зменшилися в доходах через карантин. Особливо це стосується сімей, що проживають в сільській місцевості,  – каже перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. - Відповідно і місцеві, і обласний бюджети повинні шукати механізми та фінансовий ресурс для компенсації перевізникам вартості проїзду пільгових категорій, щоб хоча б частково задовольняти потреби населення.

Рішенням чергової 8 сесії обласної Ради у внесенні зміни до обласного бюджету на 2021 рік депутати передбачили 347 тис. грн на відшкодування пільгового проїзду. Зокрема, ці кошти надійдуть до районних бюджетів Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Могилів-Подільського, Тульчинського, Хмільницького районів та бюджетів Вінницької міської та Могилів-Подільської міської територіальних громад. 

Кошти виділяються на заходи виконання Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки. 
19 березня рішенням сесії обласної Ради депутати вже спрямували понад 175 тис. грн на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньо обласних маршрутах загального користування.

Нагадаємо, тіньові перевезення.

Читайте також
На літній період через Вінницю в Одесу пустять додаткові поїзди
Детальніше
В Україні середня зарплата знизилася, Вінниця - на 7 місці
Детальніше
Експертна рада оголосила переможців конкурсу Вінницької обласної Ради “Комфортні громади
Детальніше
Бюджетний внесок платників єдиного податку Вінниччини перевищив 482,5 млн грн
Детальніше
У Вінницькій області буде виставлено на приватизацію 14 будівель
Детальніше
Через Вінницю курсує найприбутковіший поїзд України
Детальніше