Вінниччина презентувала сільськогосподарську техніку на “АГРО-2021”

Вінниччина презентувала сільськогосподарську техніку на “АГРО-2021”

10:54 09.06.2021

У Києві за участі перших осіб держави, керівництва міністерств, представників дипломатичного корпусу, топменеджерів агрохолдингів та представників іноземного бізнесу 8 червня розпочалась найбільша в Україні та Східній Європі 33-тя Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2021”.

Участь у виставкових заходах також взяли заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Понад 1200 компаній з різних країн світу презентували новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології як для великих, так і малих аграрних підприємств, - інформує облдержадміністрація.

Для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій, Вінниччину представляли потужні підприємства сільськогосподарського машинобудування, а саме: Краснянське спеціалізоване підприємство “Агромаш” та ПрАТ “Агромаш-Калина”, які займаються виробництвом сільськогосподарської грунтообробної техніки; товариство з додатковою відповідальністю “Брацлав”, яке виробляє обладнання для тваринництва; ТОВ “Вінмашпостач” представило зернонавантажувачі та розкидачі мінеральних добрив, універсальні навантажувачі, а також інноваційний пристрій для миття сонячних батарей; ПрАТ “Барський машинобудівний завод” - обладнання і устаткування для харчової та переробної промисловості; ПП “Лотірон” - теплогенератор для переобладнання сушарок на біопаливо; ПП “Зевс”, яке спеціалізується на ґрунтообробній техніці та розкидачах міндобрив.

В рамках виставкових заходів відбувся IV “Агропромисловий форум".
 
Нагадаємо, Вінниччина серед регіонів, де активно користуються аграрними розписками.

Читайте також

Рівні можливості для кожного шість громад Вінниччини отримали спецтранспорт для школярів
Рівні можливості для кожного: шість громад Вінниччини отримали спецтранспорт для школярів
Детальніше
Понад сто дітей з Вінницької області оздоровилися в «Артеку»
Понад сто дітей з Вінницької області оздоровилися в «Артеку»
Детальніше
Успіх вінницького «Інваспорту» Євгеній Савченко виборов медаль у складі збірної України
Успіх вінницького «Інваспорту»: Євгеній Савченко виборов медаль у складі збірної України
Детальніше
На Вінниччині відбувся другий тур чемпіонату України з волейболу сидячи серед ветеранів
На Вінниччині відбувся другий тур чемпіонату України з волейболу сидячи серед ветеранів
Детальніше
Художня провокація та чесність від вінницьких школярів що демонструє виставка «Перший крок»
Художня провокація та чесність: від вінницьких школярів: що демонструє виставка «Перший крок»
Детальніше
На Вінниччині 2 червня лунатимуть вибухи графік планових робіт на Іванівському спецкар’єрі
На Вінниччині 2 червня лунатимуть вибухи: графік планових робіт на Іванівському спецкар’єрі
Детальніше