AstraZeneca

Вінниччина отримала 13 700 тисяч доз вакцини AstraZeneca південнокорейського виробництва

11:46 27.04.2021
25

28, 29, 30 квітня масово вакцинуватимуть людей віком 65+, незалежно від професії та підписаної декларації з сімейним лікарем. Охочих вакцинуватися запрошують записатися у чергу на щеплення проти COVID-19 за місцем проживання у реєстратора пункту щеплення.

Адреси та телефони тимчасових пунктів щеплень за посиланням.

Масова вакцинація відбудеться в рамках тестування можливостей національної системи вакцинації згідно з затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 р. № 340-р “Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року”.

Частина партії AstraZeneca-SKBio (170 доз) буде використана у кінці травня для введення других доз тим, хто отримав щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield) у кінці лютого цього року.

Наразі на Вінниччині щеплюють трьома видами вакцин. Короноваком вакцинують маломобільне населення та опікунів. 28 -29 квітня китайською вакциною щеплюватимуть освітян та працівників шкіл, які залучені до проведення ЗНО. Comirnaty використовується для щеплення співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. Також мобільні бригади продовжать вакцинувати співробітників та підопічних спеціалізованих закладів догляду.

Нагадаємо, COVID-19: у Вінницькій області за добу зробили лише 70 щеплень.

Читайте також
COVID-19: на Вінниччині продовжує хворіти 324 людини
Детальніше
19 червня у 3-х Центрах вакцинації проти Covid-19 щепили майже тисячу вінничан
Детальніше
Вінничан в суботу чекають одразу три центри безкоштовної вакцинації від COVID-19
Детальніше
COVID-19: у Вінниці минулої доби не виявили жодного нового випадку
Детальніше
Архієпископ Михаїл нагородив медпрацівників лікарень Гайсинського району
Детальніше
COVID-19 на Вінниччині: за добу одужали 55 людей
Детальніше