Вінниччина - єдина, де меморандум щодо проєкту “Поліцейський офіцер громади” підпишуть усі громади

Вінниччина - єдина, де меморандум щодо проєкту “Поліцейський офіцер громади” підпишуть усі громади

14:02 05.02.2021
41

Сьогодні, 5 лютого, у Вінницькій обласній Раді відбулися презентація проєкту “Поліцейський офіцер громади” та підписання меморандумів про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та територіальними громадами Вінницької області. 

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко та представники територіальних громад Вінниччини. Презентував проєкт заступник начальника управління - начальник ВДОП УПД ГУНП у Вінницькій області Іван Заяць.

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка, меморандуми про співпрацю на Вінниччині будуть підписані з усіма територіальними громадами, чого нині немає в жодному регіоні країни.

Програмою визначено, що поліцейський офіцер громади – це поліцейський, орієнтований на потреби громади. Він постійно знаходиться на її території, контактує з мешканцями та оперативно реагує на їхні запроси. Поліцейський офіцер громади має повноваження надавати всю необхідну допомогу жителям на місці та звітує не тільки перед своїм керівництвом, але й безпосередньо перед громадою.

Наразі до проєкту долучилися 59 територіальних громад Вінницької області, які сьогодні підписали меморандуми про співпрацю з Нацполіцією. До слова, представники громад візьмуть участь у відборі кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади, а надалі забезпечать працівника робочим кабінетом та, за можливості, службовим житлом. Зарплату офіцер громади отримуватиме від поліції.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що така тісна взаємодія поліції та територіальних громад допоможе  забезпечити  якісне та спокійне життя людей, їх впевненість у своїй безпеці.

Де б люди не жили –  у місті, селищі чи віддаленому селі – вони, в першу чергу, мають почувати себе захищеними.  «Служити та захищати» - таку місію будуть виконувати поліцейські офіцери громад, – наголосив голова обласної Ради. – Вірю, що конкурс кандидатів на посади поліцейських офіцерів громад обере найкращих. Зичу переможцям успішного проходження навчання, а надалі – якісної роботи. Нещодавно обласна Рада оголосила конкурс проєктів розвитку громад. Один із його надзвичайно важливих напрямів –  “Безпечна громада”.  Він охоплює багато аспектів, зокрема й можливість встановлення камер відеоспостереження. Такі проєкти можуть знадобитися для успішної роботи поліцейського офіцера громади. Мета в нас спільна – мешканці  Вінниччини мають жити в безпеці та комфорті.
 
Нагадаємо, 

Читайте також
Відзначили поліцейську, яка врятувала життя вінничанину
Детальніше
Ревнивець забив співмешканку до смерті - йому оголосили про підозру
Детальніше
У Вінниці 33-річний хуліган поранив ножем чоловіка
Детальніше
У Вінниці затримали торговців психотропними PVP-солями
Детальніше
У Вінниці викрили шахрайську схему привласнення автомобілів
Детальніше
У Вінниці оператори служби “102” вдосконалювали навички комунікації
Детальніше