Вінниччина: авто для лікарів, обладнання для лікарні, приміщення для телемедицини

Вінниччина: авто для лікарів, обладнання для лікарні, приміщення для телемедицини

11:32 12.07.2021

9 липня Андрій Ковальов провів засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови облради Володимир Кістіон і заступник голови облради Анатолій Ткач.

Члени комісії погодили проєкт рішення про передачу діагностичної рентгенівської системи вартістю 4,8 млн грн та ультразвукової діагностичної системи вартістю 800 тис. грн з комунальної установи “Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я” у комунальну власність Могилів-Подільської міської територіальної громади для Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування.  

Депутати також підтримали передачу транспортних засобів з Авторемонтної бази закладів охорони здоров’я Вінницької облради медзакладам територіальних громад. Зокрема, Оратівській територіальній громаді планується передати чотири автомобілі – для Медівської, Новоживотівської, Фронтівської й Оратівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини. До комунальної власності Мурафської територіальної громади передбачено передати два автомобілі – для Пеньківської та Михайлівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Жмеринська міська територіальна громада має отримати три автомобілі – для Носківської, Мартинівської та Браїлівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Ще два автомобілі проєктом рішення пропонується передати Тростянецькій селищній територіальній громаді – для Ілляшівської та Четвертинівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Члени комісії також проголосували за передачу Вінницькій міській територіальній громаді трьох спеціалізованих легкових автомобілів – для Гавришівської, Писарівської та Вінницько-Хутірської амбулаторій загальної практики сімейної медицини; Стрижавській територіальній громаді трьох спецавтомобілів – для Стрижавської, Сосонської та Мізяківсько-Хутірської амбулаторій загальної практики сімейної медицини; Іванівській сільській територіальній громаді – спецавтомобіль для Уладівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Комісія погодила затвердження Передавального акта на передачу майна, земельних ділянок, прав та обов’язків Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім.Ющенка. Надалі виконання цього рішення має завершити процес реорганізації – приєднання психіатричної лікарні №2 до психоневрологічної лікарні ім.Ющенка.

Постійна комісія також розглянула та схвалила передачу в оренду частину приміщення на четвертому поверсі поліклініки обласної лікарні ім.Пирогова Центру екстреної медичної допомоги для реалізації телемедицини.

Профільна комісія, загалом, розглянула 16 питань порядку денного, більшість із яких стосувалася оренди приміщень, передачі та приймання майна.

Нагадаємо, Лікарі онлайн: на Вінниччині впроваджують телемедицину.

Читайте також

Померла лікарка-лаборант Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні
Померла лікарка-лаборант Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні
Детальніше
Вусатий листопад чому чоловіки відпускають вуса та як це рятує життя
Вусатий листопад: чому чоловіки відпускають вуса та як це рятує життя
Детальніше
У Вінниці археологи зробили унікальну знахідку стародавній череп зі слідами трепанації
У Вінниці археологи зробили унікальну знахідку: стародавній череп зі слідами трепанації
Детальніше
У Вінниці відбувся захід до Всесвітнього дня передчасно народженої дитини
У Вінниці відбувся захід до Всесвітнього дня передчасно народженої дитини
Детальніше
Суд заборонив видобуток корисних копалин на території заказника «Гора Лисківка»
Суд заборонив видобуток корисних копалин на території заказника «Гора Лисківка»
Детальніше
Хірурги видалили 18-кілограмову кістому яєчника у вінничанки
Хірурги видалили 18-кілограмову кістому яєчника у вінничанки
Детальніше