Вінничанка здобула бронзу на чемпіонаті України з плавання серед юнаків

13:44 22.03.2021

19-21 березня в місті Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків, а саме: хлопців 2007 р.н. та дівчат 2008 р.н. Загальна кількість учасників склала 327: дівчаток – 137, хлопчиків – 190.

Вінничанка Анна Ткаченко стала бронзовою призеркою на дистанції 100 м на спині з результатом – 1.09,32. Тренує спортсменку Віталій Жук та Сергій Коваль.

Серед 65 спортивних організацій команда ВМПДЮ – Вінницького міського палацу дітей та юнацтва – посіла 19 місце, а загальне командне місце – 4 серед 8 областей третьої групи.

Цьогоріч відбулась позитивна динаміка у порівнянні з минулим роком, коли жоден спортсмен не увійшов в залікові 12 місць, – надав коментар тренер з плавання Сергій Коваль, – звісно ж приємно, що на цих змаганнях область представляли вже 9 спортсменів та команда взяла участь в усіх естафетах: 4х50 м комбінована, 4х50 м змішана та 4х50 м вільним стилем. Найкращий результат команда досягла в змішаній естафеті та посіла 10 місце. Останнім часом дуже мала кількість спортсменів могла пройти відбір на змагання такого рівня, тому задоволений, що команда зростає, а також це мотивує інших плавців, які мріють ставати чемпіонами та призерами всеукраїнських змагань.

Нагадаємо, 13-річна Яна Верба з Вінниці здобула перемогу на чемпіонаті України з танців на візках.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»