Відважного бійця з Барської громади нагородили Золотим хрестом

Відважного бійця з Барської громади нагородили "Золотим хрестом"

15:53 16.01.2024

За проявлену особисту мужність, героїзм, стійкість, рішучість і заслуги при виконанні військового обов'язку нагороджено Почесним нагрудним знаком "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного справжнього патріота України, нашого відважного бійця, сержанта Волуцького Миколу Вікторовича.  

Микола Волуцький народився 25 січня 1983 року в селі Комарівці. Ще у серпні 2014 році без вагань пішов на захист України. Спершу на посаді розвідника, далі командира розвідки разом з побратимами сержант виборював свободу у боях за Дебальцево.

У 2015 році Микола Вікторович був обраний сільським головою села Комарівці, успішно пропрацювавши усю каденцію. Нашому Захиснику важко було бачити, як путінська орда продовжує нищити рідну українську землю. Тож в березні 2022 року добровільно, за покликом серця вступив до лав ЗСУ та  продовжив свій бойовий шлях у складі 14-ї окремої механізованої бригади, - інформує Барська міська рада.

Брав участь у боях на Житомирському, Миколаївському напрямках, у Харківській область, Ізюмі. Далі був направлений на Бахмутський напрямок, Соледар. З побратимами тримав оборону за Лисичанськ. Далі перенаправлений знову на Харківський напрямок.

Після відбиття Куп'янську продовжує нести службу на Куп'янському напрямку.

Нагадаємо, військового Олександра Мудрика з села Велика Русава Томашпільської громади нагородили нагрудним знаком "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Читайте також

Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт інфраструктури на Вінниччині
Детальніше
Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
На два роки засудили колишнього військового з Тульчина, який просив "очистити Україну від нацистів"
Детальніше