Відбулись Дні польської культури у Барі

Відбулись Дні польської культури у Барі

11:20 01.06.2021

З 28 по 30 травня у Польському домі в Барі відбулись XХ Дні польської культури.

Перший день був присвячений Міжнаціональному форуму Вінниччини “Україна – наш спільний дім” за участю представників національно-культурних товариств, з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України. 29 травня у концертній залі Польського дому відбувся гала-концерт за участю польських творчих колективів з Житомирської, Чернівецької областей, міст Бар та Вінниця.

У концерті традиційно виступили творчі колективи “Кантіка Аніма”, “Молоде листя”, “Оксамитки” та “Резонанс” з Польського дому, а також “Срібні голоси” з Вінниці.

На завершення концерту зі словами привітань і подяки його організаторам та учасникам, виступили Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхотські та Генеральний Консул РП у Вінниці Дамян Цярціньскі.

Після гала-концерту Дні польської культури у Бару продовжились розвагами під супровід польського вокально-інструментального ансамблю “Юрек та приятелі” з Хмельницького.

Третій день Днів польської культури розпочався Святою службою у місцевому костелі за польсько-українську дружбу, підтримку Польщі на міжнародній арені України та поляків України та закінчився концертом вокального ансамблю “Резонанс” у Польському домі.

Нагадаємо, для учнів вінницьких та польських шкіл проводять серію інтегрованих уроків.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
МУР 20 травня вразить Вінницю прем’єрою реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»
Детальніше
Вінничанка створила перші в світі ляльки-мотанки в зріст людини
Детальніше