Відбулась чергова сесія Вінницької обласної ради - основні рішення

Відбулась чергова сесія Вінницької обласної ради - основні рішення

11:03 30.03.2024

29 березня Вячеслав Соколовий провів чергову 51 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Депутати заслухали інформацію про виконання рішень 36 сесії обласної Ради: "Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки" та "Про затвердження Регіональної програми підвищення безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2023 року".

Також заслухали про хід виконання обласних цільових соціальних програм на 2021-2025 роки - "Молодь Вінниччини" та національно-патріотичного виховання. Під час пленарного засідання було внесено низку змін до рішень попередніх сесій, зокрема, у положення щодо окремих питань комунальної власності, та статуту Могилів-Подільського медичного фахового коледжу, - інформує Вінницька обласна Рада.

Депутати погодили Вінницькому національному медичному університету ім. М.І. Пирогова встановлення меморіальної дошки вченому-хірургу, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України Івану Мітюку на фасаді будівлі хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

На сесії були ухвалені чергові рішення на підкріплення обороноздатності країни. Зокрема, депутати ухвалили рішення про забезпечення заходів з територіальної оборони та мобілізації, безперебійного електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, надання допомоги силам безпеки та силам оборони, постраждалому населенню для забезпечення його життєдіяльності під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру. Йдеться про передачу майна для військових частин, сил оборони, постраждалих регіонів тощо на загальну суму понад 17 млн грн.

На засіданні розглянули та погодили низку приймання-передачі комунального майна, списання автомобільних транспортів та основних засобів.

Загалом депутати розглянули та ухвалили рішення з 20 питань.

Під час пленарного засідання командир військової частини 3008 Національної гвардії України Олег Мироненко, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов за активну участь у допомозі Збройним Силам України вручили Подяки головам територіальних громад Олександру Амонсу, Леоніду Дідуху, Вадиму Кожуховському, Олегу Літвіненку, Василю Поліщуку, Василю Романюку, Юрію Слабчуку, Руслану Трамбовецькому, Галині Цибульській та Миколі Юрчишину.

Нагадаємо, гроші на матеріально-технічне забезпечення військових частин, підсилення енергетичної стійкості громади та покращення медичних послуг: на сесії Вінницької міської схвалили чергові зміни до поточного бюджету. І цього разу основну частину видатків спрямували на пріоритет "Безпека та оборона". Підтримали депутати й виділення коштів на заходи зі зміцнення критичної інфраструктури та охорони здоров’я.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше
Визначили кандидатів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
Детальніше