Від наслідків важкого осколкового поранення у лікарні помер воїн з Гайсинської громади

Від наслідків важкого осколкового поранення у лікарні помер воїн з Гайсинської громади

11:56 10.01.2025

Від наслідків важкого осколкового поранення у лікарні помер воїн з Гайсинської громади — молодший сержант Микола Зозуля.

Про це інформують у Райгородській громаді.

5 січня стаціонарі "Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги", під час лікування від вогнепального проникаючого осколкового поранення, отриманого під час виконання службових обов'язків, помер молодший сержант Зозуля Микола Віталійович, 22.05.1981 р.н., - йдеться у повідомленні.

Воїн служив водієм гранатометного відділення протитанкового взводу механізованого батальйону військової частини А4007.

Катафалк з тілом загиблого воїна земляки зустріли “коридором пошани” 10 січня.

Нагадаємо, Турбівська громада зустрічатиме «на щиті» Захисника Мергеса Руслана  Жителів громади просять з гідністю провести Героя останньою земною дорогою. Про це повідомив Турбівський селищний голова Ігор Соць. 

Читайте також

Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше