Вендичанську громаду зобов'язали взяти у власність "нічийну" гідроспоруду

Вендичанську громаду зобов'язали взяти у власність "нічийну" гідроспоруду

14:27 01.04.2024

Виконано рішення Мурованокуриловецького районного суду про передачу безхазяйного нерухомого майна - гідротехнічної споруди у власність Вендичанської громади.

З 2017 року гідротехнічна споруда, яка складається з 12 елементів - мостів, каналів, дамби тощо, вартістю понад 57 млн грн числилася як безхазяйне нерухоме майно. Водночас орган місцевого самоврядування не вживав заходів щодо його передачі у комунальну власність. 

Тобто роками ніхто не відповідав за експлуатацію гідроспоруди, що могло спричинити настання негативних наслідків для водного об’єкта, на якому вона розташована, - зазначають у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

Загалом цього року органи прокуратури Вінниччини подали вісім позовів (заяв) щодо гідротехнічних споруд на території області загальною площею 34,5 тис. кв.м вартістю 418 млн грн.

Нагадаємо, Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Жмеринської окружної прокуратури до Мурафської сільської ради щодо визнання гідротехнічної споруди вартістю 42 млн грн безхазяйним майном і набуття права власності на неї.

Читайте також

Прокуратура попередила незаконне заволодіння гідроспорудою у Барській громаді
Детальніше
Тиврівській громаді повернули водний обʼєкт вартістю 648 млн грн
Детальніше
Понад 4 га землі на Ямпільщині повернули у власність держави
Детальніше
Посадовиця завдала понад 1,7 млн грн збитків Жмеринській громаді
Детальніше
Земельну ділянку вартістю 9 млн грн повернули у власність Вінницької громади
Детальніше
Громади Вінниччини зобов’язали турботливіше охороняти культурну спадщину
Детальніше