Вендичанській громаді повернули земельну ділянку вартістю 3,3 млн грн

Вендичанській громаді повернули земельну ділянку вартістю 3,3 млн грн

17:08 03.11.2023

Виконано рішення Мурованокуриловецького районного суду про повернення земельної ділянки у комунальну власність Вендичанської селищної ради. 

Йдеться про два га землі вартістю 3,3 млн грн, які вибули у приватну власність унаслідок так званої "подвійної" приватизації земель для ведення особистого селянського господарства і надалі були відчужені власником приватному підприємству.

На сьогодні до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено записи про реєстрацію права комунальної власності на землю за Вендичанською селищною радою, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, Мурованокуриловецький районний суд задовольнив позов в об’єднаній справі за позовом Могилів-Подільської окружної прокуратури про витребування з приватного володіння 21 земельної ділянки загальною площею 42 га вартістю 6 млн грн у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району. 

Господарський суд Вінницької області задовольнив два позови Могилів-Подільської окружної прокуратури про визнання недійсними рішень Ямпільської міської ради про прийняття в комунальну власність та скасування державних реєстрацій прав на земельні ділянки, які частково розташовані в межах 30-метрової смуги вздовж державного кордону і належать до земель оборони. 

Читайте також

Ще три гектари землі на Вінниччині повернули у власність держави
Детальніше
Понад 4 га землі на Ямпільщині повернули у власність держави
Детальніше
Земельну ділянку вартістю 9 млн грн повернули у власність Вінницької громади
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше
В недобросовісного орендаря забрали 180 га землі у Жмеринському районі
Детальніше
Понад 200 га земель прикордоння на Вінниччині повернули у власність держави
Детальніше