В Якушинецькій громаді з крижаної води рятувальники дістали чоловіка
7 лютого надзвичайники врятували чоловіка, який провалився під лід. Подія сталася в селі Лукашівка Вінницького району на місцевому ставку.
Рятувальники на відстані близько 30-40 метрів від берега, витягли 43-річного чоловіка з водойми. Не дав загинути потопаючому його 44-річний товариш, який за допомогою буксирувального тросу весь час тримав чоловіка, перебуваючи на кризі.
Обом чоловікам, до прибуття медиків, фахівці групи рятувальних робіт надали домедичну допомогу. Чоловіка, який перебував у крижаній воді, бригадою "екстренки" госпіталізували до медичного закладу, інший врятований від госпіталізації відмовився, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![В Якушинецькій громаді з крижаної води рятувальники дістали чоловіка](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/424594334_832740422198849_6412149593748747298_n.jpg?itok=95Dc4enz)
![В Якушинецькій громаді з крижаної води рятувальники дістали чоловіка](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/424599430_832740418865516_74688546548472301_n.jpg?itok=k4I24wKw)
Перебування на кризі в період відлиги є вкрай небезпечним! Для однієї людини безпечна товщина виходу на лід має бути не менше 7 см, а для групової переправи - 15 см.
Нагадаємо, до надзвичайників надійшло повідомлення про те, що у Вінниці на вулиці Чумацькій в ставку двоє людей провалилися під лід. До рятувальників зателефонував чоловік, який став свідком події та спершу самотужки намагався сам надати допомогу потопаючим. Однак, коли провалився у крижану воду, вирішив не ризикувати своїм життям та одразу подзвонив в екстрені служби.