В Тиврові тепер теж будуть надавати допомогу хворим на COVID-19

В Тиврові тепер теж будуть надавати допомогу хворим на COVID-19

16:30 18.12.2020

У Тиврівській центральній районній лікарні бюджетним коштом триває монтаж кисневої мережі. Отже, найближчим часом в Тиврові планують надавати медичну допомогу хворим на COVID-19.

Вже під'єднані тридцять точок, залишилось ще 30 – всього передбачено 60 ліжкомісць, - повідомив заступник головного лікаря Віталій Стасюк.

За його словами, очікується постачання десяти кисневих концентраторів, а на початок січня закуплять зволожувачі кисню. Вже змонтовано три рампи на 23 балони кисню, закуплено 50 балонів.

Нагадаємо, Вінниця та область демонструють найкращий контроль над поширенням COVID-19.

Читайте також

На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря? Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Детальніше