В Луці-Мелешківській під час концерту збирали гроші для ЗСУ
27 травня в селі Лука-Мелешківська відбувся благодійний концерт "Одна у нас земля - одна у нас країна", де збирали кошти на підтримку Збройних Сил України.
Про це інформують на сторінці Лука-Мелешківської громади.
Місцеві аматори підготували глядачам насичену програму, просякнуту патріотизмом та вірою у світле майбутнє України! Дзвінко лунали пісні, танці, читались авторські вірші, грав театр.... Артисти, славили мужніх воїнів та підтримували родини тих, хто чекає своїх рідних з передової. Сума зібрана на благодійному концерті - 4 750 грн. Навіть маленька допомога - це крок до Перемоги, - йдеться у повідомленні.
![В Луці-Мелешківській під час концерту збирали гроші для ЗСУ](/sites/default/files/styles/compressor/1600x900/inline-images/350130903_6921435981205729_6232797021239478982_n.jpg?itok=fd2kb8_M)
![В Луці-Мелешківській під час концерту збирали гроші для ЗСУ](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/349698954_3553487154896254_6695380028748846791_n.jpg?itok=iEHKmJ1c)
Нагадаємо, збирали кошти на тепловізор військовому односельчанину та на потреби Національної гвардії України. Днями навчальні заклади Вінницько-Хутірського округу провели два ярмарки на підтримку Збройних Сил України.