В лікарні Ладижина пацієнтів не госпіталізують, але надають екстрену допомогу

В лікарні Ладижина пацієнтів не госпіталізують, але надають екстрену допомогу

11:08 01.12.2022

У зв'язку із ситуацією, яка склалася, наразі тимчасово призупинена планова госпіталізація пацієнтів до Ладижинської міської лікарні. З паперовими направленнями від лікарів пацієнти можуть звернутись до будь-якого медичного закладу області, в якому є той вид медичних послуг, який їм потрібен. 

Усі пацієнти, які потребуватимуть ургентного екстреного лікування, будуть спрямовуватись за маршрутом екстреної медичної служби до Гайсинської центральної районної лікарні та обласних лікарень. 

У приймальному відділенні Ладижинської міської лікарні можуть надати невідкладну та екстрену допомогу, а також, в разі потреби, проконсультувати амбулаторно. Тут цілодобово знаходяться на чергуванні лікарі. Також біля приймального відділення лікарні 24/7 чергують бригади швидкої медичної допомоги, - повідомляють у департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації.

Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги працює. На його базі функціонує пункт невідкладної допомоги. Тут чергують лікарі та медсестри, проводиться амбулаторний прийом. Сімейні лікарі центру робитимуть подвірний обхід своїх пацієнтів. 

В Ладижинській лікарні та центрі первинної медико-санітарної допомоги створено запас медикаментів для надання екстреної медичної допомоги. В разі потреби, він буде поповнений з обласного медичного гуманітарного складу. 

Нагадаємо, в Ладижині досі не працює єдине підприємство, яке надавало тепло у місто. Внаслідок ворожого ракетного обстрілу 23 листопада – 18 тисяч людей залишаються без опалення.

Читайте також

Безперебійне живлення і менше витрат Калинівська лікарня отримала сонячну електростанцію
Безперебійне живлення і менше витрат: Калинівська лікарня отримала сонячну електростанцію
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Затишок замість «лікарняних» стін у Куманівцях медики власноруч створили простір майбутнього
Затишок замість «лікарняних» стін: у Куманівцях медики власноруч створили простір майбутнього
Детальніше
У Ладижині рятувальники допомогли 87-річній жінці, яка опинилася у безпорадному стані
У Ладижині рятувальники допомогли 87-річній жінці, яка опинилася у безпорадному стані
Детальніше
У Вінниці поранені захисники можуть отримати 10 тис. грн на лікування покрокова інструкція
У Вінниці поранені захисники можуть отримати 10 тис. грн на лікування: покрокова інструкція
Детальніше
Не впізнавала маму три тижні донька потерпілої у резонансній ДТП розповіла про пережите у вінницькому суді
"Не впізнавала маму три тижні": донька потерпілої у резонансній вінницькій ДТП розповіла про пережите
Детальніше