В Калинівській громаді знайшли та знищили артилерійський снаряд
27 лютого піротехніки ГУ ДСНС України у Вінницькій області знищили 125-міліметровий артилерійський снаряд.
Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Вибухонебезпечний предмет знайшли напередодні в селі Писарівка Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району, - йдеться у повідомленні.
![В Калинівській громаді знайшли та знищили артилерійський снаряд](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/408921163_844905200982371_4377733177592624046_n.jpg?itok=2M_Pqajq)
Рятувальники Вінниччини вкотре нагадують бути вкрай обережними під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків, - наголошують в ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![В Калинівській громаді знайшли та знищили артилерійський снаряд](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/428480866_844905214315703_9124757478265217575_n.jpg?itok=a4_4BIW4)
Нагадаємо, у Вінницькій області знешкодили артилерійські снаряди часів Другої світової війни та мінометну міну. Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.