В Іллінецькій лікарні знову лікуватимуть хворих на коронавірус

В Іллінецькій лікарні знову лікують хворих на коронавірус

14:09 03.02.2022

Іллінецька міська лікарня знову приймає пацієнтів, хворих на COVID-19.

Наразі у “ковідному” відділенні Іллінецької міської лікарні перебуває одна пацієнтка, жителька Дашівської територіальної громади. Її стан середньої важкості.

З першого червня минулого року наша лікарня не працювала із хворими на коронавірус. Усіх хворих госпіталізували у Вінницю, – розповідає заступник головного лікаря з медичної частини КНП “Іллінецька міська лікарня” Іллінецької міської ради Аліса Поцілуйко. – На даний час кількість хворих значно зросла, тому за рішенням Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації ми знову розпочали прийом хворих на коронавірус. Розгорнуто 50 ліжкомісць, з яких шість ліжок інтенсивної терапії. 10 ліжок передбачено для вагітних, хворих на COVID-19. Прийматимемо вагітних не лише з нашої громади, а й ближніх територіальних громад – Дашівської, Оратівської, Липовецької.

Нагадаємо, Гайсинська центральна районна лікарня відтепер безперебійно отримуватиме кисень. Це одна з опорних лікарень, яка приймає хворих на COVID-19. Заклад має кілька джерел постачання кисню до пацієнтів.

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше