Уряд подовжив термін отримання допомоги переселенцям | ВІТА ТБ

Уряд подовжив термін отримання допомоги переселенцям

11:49 10.04.2022

Кінцевий строк подання заяви для отримання допомоги вимушеним переселенцям подовжено до 30 квітня.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 9 квітня.

Підтримка наших людей — це пріоритет. По всій країні. Тих, хто вимушений був поїхати, і тих, хто залишився у своїх домівках. Підтримка грошима, житлом, їжею, ліками. Будемо робити все, аби ніхто не залишався сам на сам із цієї бідою, — наголосив Денис Шмигаль.

Вимушені переселенці тепер зможуть скористатися програмою підтримки до кінця квітня. Дорослі мають можливість отримати дві тисячі гривень та три тисячі гривень на дитину.

Раніше Уряд змінив порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Як відзначив Прем’єр-міністр, оформити статус переселенця тепер можна після працевлаштування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив виплату "бойових" 100 000 гривень. Їх виплачуватимуть пораненим в ході бойових дій і тим, хто потрапив у полон.

Читайте також

До Вінниці вночі прибули ще сім переселенців із прифронтових областей
До Вінниці вночі прибули ще сім переселенців із прифронтових областей
Детальніше
Був тричі поранений на фронті Ладижинська громада попрощалася із захисником Ігорем Кравцем
Був тричі поранений на фронті: Ладижинська громада попрощалася із захисником Ігорем Кравцем
Детальніше
Аеродром, вокзал у Козятині та нацистська ставка у мережі знайшли рідкісну кінохроніку з вінницькими об'єктами
Аеродром, вокзал у Козятині та нацистська ставка: у мережі знайшли рідкісну кінохроніку з вінницькими об'єктами
Детальніше
Вінничан запрошують на психорозвантажувальний захід «Сила лісу»
Вінничан запрошують на психорозвантажувальний захід «Сила лісу»
Детальніше
Сержант ЗСУ з Літинської громади помер при виконанні військового обов'язку
Сержант ЗСУ з Літинської громади помер при виконанні військового обов'язку
Детальніше
Вибухи на полігоні в Хмельницькому слідство назвало основну версію
Вибухи на полігоні в Хмельницькому: слідство назвало основну версію
Детальніше