Український герой підірвав міст разом з собою, щоб зупинити російські танки

Український герой підірвав міст разом з собою, щоб зупинити російські танки

11:28 25.02.2022

Російська Федерація другий день поспіль атакує Україну на багатьох напрямках. Військові гідно тримають оборону та ризикують власним життям задля безпеки України. 

Особливо гаряче було на Кримському перешийку, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти. Щоб зупинити просування танкової колони, вирішили підірвати Генічеський автомобільний міст. 

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону, - йдеться у повідомленні.

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію державної нагороди.

Російські окупанти, знайте, під вашими ногами горітиме земля! Ми битимемося поки живемо! І поки живі будемо битися, - зазначили у Генштабі.

Нагадаємо, в Україні за добу ворог обстріляв 33 цивільні об’єкти, загинуло двоє дітей. Про це повідомив речник - радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко у відеоповідомленні Telegram-каналу МВС.

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
На два роки засудили колишнього військового з Тульчина, який просив "очистити Україну від нацистів"
Детальніше
Могилів-подільські прикордонники затримали “ухилянта”, який заскочив у вантажний потяг
Детальніше