Українські оператори відключили зв’язок окупантам

Українські оператори відключили зв’язок окупантам

12:12 01.03.2022

Українські оператори відключили зв’язок окупантам, заблокувавши доступ телефонів з російськими номерами до своїх мереж.

Зв’язок – один з ключових елементів ведення ефективних бойових дій. Позбавившись можливості телефонувати зі своїх номерів, окупаційні війська дедалі частіше відбирають телефони у громадян.

Закликаємо українців, у яких відібрали мобільний телефон представники ворожих військ, якомога швидше повідомити про це оператора та попросити заблокувати вкрадений телефон. Ми розуміємо, що зробити це, коли забрали телефон, непроста задача. Однак це дуже важливо – знайдіть сусідів, у яких є телефон, скористайтеся стаціонарним апаратом – від цього залежить безпека нашої держави і життя українців, - повідомляє Верховна Рада України.

Нагадаємо, в Україну привезли першу партію станцій супутникового Інтернету StarLink. Воювати продовжують на всіх фронтах, повідомляє міністр цифрової трансформації України. 

Читайте також

У «Резерв+» тимчасово не працюють сервіси для людей з інвалідністю що відомо
У «Резерв+» тимчасово не працюють сервіси для людей з інвалідністю: що відомо
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше