Українські оператори відключили зв’язок окупантам

Українські оператори відключили зв’язок окупантам

12:12 01.03.2022

Українські оператори відключили зв’язок окупантам, заблокувавши доступ телефонів з російськими номерами до своїх мереж.

Зв’язок – один з ключових елементів ведення ефективних бойових дій. Позбавившись можливості телефонувати зі своїх номерів, окупаційні війська дедалі частіше відбирають телефони у громадян.

Закликаємо українців, у яких відібрали мобільний телефон представники ворожих військ, якомога швидше повідомити про це оператора та попросити заблокувати вкрадений телефон. Ми розуміємо, що зробити це, коли забрали телефон, непроста задача. Однак це дуже важливо – знайдіть сусідів, у яких є телефон, скористайтеся стаціонарним апаратом – від цього залежить безпека нашої держави і життя українців, - повідомляє Верховна Рада України.

Нагадаємо, в Україну привезли першу партію станцій супутникового Інтернету StarLink. Воювати продовжують на всіх фронтах, повідомляє міністр цифрової трансформації України. 

Читайте також

«Свобода має імена» Вінниця велопробігом вшанує пам'ять загиблого Героя
«Свобода має імена»: Вінниця велопробігом вшанує пам'ять загиблого Героя
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Указом Президента посмертну нагороду захисника з Могилів-Подільщини отримала його мати
Указом Президента: посмертну нагороду захисника з Могилів-Подільщини отримала його мати
Детальніше
Не лише Росія загрожує армії — бригадний генерал з Вінниччини внутрішні проблеми ЗСУ
Не лише Росія загрожує армії — бригадний генерал з Вінниччини про тривожні сигнали в ЗСУ
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Двічі йшов добровольцем на фронт Вінниця прощається із майором Даніїлом Кардашем
Двічі йшов добровольцем на фронт: Вінниця прощається із майором Даніїлом Кардашем
Детальніше