Українська делегація прибула до українсько-білоруського кордону

Українська делегація прибула до українсько-білоруського кордону

10:41 28.02.2022

Українська делегація прибула в район українсько-білоруського кордону для участі в переговорах з представниками Російської Федерації.

До складу делегації увійшли: голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія, міністр оборони України Олексій Резніков, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі Андрій Костін, народний депутат Рустем Умєров та заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький.

Ключове питання перемовин – негайне припинення вогню та відведення військ із території України, - про це повідомляє Верховна Рада України.

Нагадаємо, Служба Безпеки України попереджає про те, що у Вінниці висадили 15 людей десанту. Вінничан заспокоюють, кажуть, що ця інформація - брехня.

Читайте також

Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше