Україна з 11 жовтня припиняє експорт електроенергії

Україна з 11 жовтня припиняє експорт електроенергії

14:59 11.10.2022

Через ракетні обстріли рашистів Україна змушена припинити експорт електроенергії. Міри впроваджують для стабілізації енергосистеми країни, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

Як відомо, українська електроенергія, що експортувалась до ЄС, Молдови та Польщі, допомагала Європі заміщати російський газ та підтримувала стабільність європейської енергосистеми. Навіть після зупинення Запорізької АЕС, що понад сім місяців знаходиться в російській окупації, Україна виконувала свої зобов'язання перед європейськими партнерами.

Експерти певні, саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України.

Нагадаємо, у Вінниці готуються до наближення зими в умовах війни. Профільні департаменти міської ради вживають усіх можливих заходів для того, щоб покращити загальноміські мережі подачі послуг та допомогти вінничанам з модернізацією їхніх будинків. 

Embedded thumbnail for Україна з 11 жовтня припиняє експорт електроенергії

Читайте також

Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше