У Жмеринській лікарні встановлюють обладнання для безперебійної доставки кисню

У Жмеринській лікарні встановлюють обладнання для безперебійної доставки кисню

12:44 15.11.2021

Вінниччина отримала 17 мільйонів гривень державної субвенції на кисневі станції та кріогенні газифікатори. Це будуть основні джерела постачання кисню.

Кошти розподілили між тими закладами, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. У Жмеринській центральній районні лікарні уже розпочали встановлення нового обладнання. 

Жмеринська центральна районна лікарня отримала кошти на встановлення крігогенного газифікатора. Ситуацію з киснем у Вінницькій області моніторимо щодня. Усі ковідні лікарні, а сьогодні це 21 заклад, забезпечені ним. Постійно поповнюються запаси, - відзначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна. 

У Жмеринській лікарні встановлюють газифікатор, який допоможе безперебійно доставляти кисень для хворих

Прогнозують, що до першого грудня усі роботи будуть завершені. Це дасть закладу можливість безперебійно доставляти кисень до пацієнтів, — інформує департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації.

У Жмеринській лікарні встановлюють газифікатор, який допоможе безперебійно доставляти кисень для хворих

Наразі ми використовуємо кисень в балонах. На добу йде до 70 балонів. У першій і другій хвилі кисню йшло значно менше. Працюємо над тим, що запас був постійно. Тому навіть серед ночі водій може їхати в інше місто за киснем. Більшість пацієнтів, які потрапляють в лікарню у цю хвилю ковіду потребує кисневої терапії. Здебільшого не потребують кисню, ті хто вакцинувався, або отримав хоча б одну дозу щеплення, - каже Ростислав Боровський.

Нагадаємо, Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Для порятунку хворих на COVID-19 закупили додаткове обладнання".

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше