У ямпільському “Водоканалі” тепер новий керівник

У ямпільському “Водоканалі” тепер новий керівник

17:05 05.01.2021

Колективу “Ямпільводоканал” 4 січня представили нового керівника. Очолив підприємство Валерій Попов, який до цього працював на посаді директора “Ямпільських електромереж». Олена Кіловата, яка до призначення була керівником підприємства “Ямпільводоканал”, залишиться працювати на посаді заступника керівника.

Про це інформує місцеве видання “Ямпільські вісті".

Рішення про кадрове призначення затверджено виконкомом міськради, обговорювалось із депутатами. Контракт із Валерієм Поповим уклали на рік - з 4 січня 2021 року по 3 січня 2022 року. 

Нумо спробуймо, аби підприємство запрацювало на повну силу, повернулось в те річище, в якому було за Володимира Кістіона, був порядок у всій мережі. Для цього потрібно працювати, і працювати важко. Хочу, аби ви отримувати та чули дякую за свою роботу, бо знаю, що заслужити його буде не просто, - зауважив, представляючи нового керівника колективу, міський голова Сергій Гаджук. 

Відомо, що Валерій Попов 12 років працював у “Ямпільських електромережах”. До цього свій трудовий стаж здобував у Запорізькій області, Піщанському районі, працював у секторі технічної підтримки та ремонту техніки банку “Україна”. 

Нагадаємо, «Вінницяоблводоканал» має сплатити штраф за забруднення Південного Бугу.

Читайте також

Комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі перелік адрес, де тривають ремонти
Комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі: перелік адрес, де тривають ремонти
Детальніше
Пити чи кип’ятити оприлюднено свіжі дані про стан питної води у Вінницькій області
Пити чи кип’ятити: оприлюднено свіжі дані про стан питної води у Вінницькій області
Детальніше
У Вінниці розробляють нову стратегію екологічного водопостачання за підтримки Швейцарії
У Вінниці розробляють нову стратегію екологічного водопостачання за підтримки Швейцарії
Детальніше
Планові ремонти та відключення у Вінниці де 20 травня не буде світла і води
Планові ремонти та відключення у Вінниці: де 20 травня не буде світла і води
Детальніше
Перевірте свою адресу комунальники попередили вінничан про відключення 19 травня
Перевірте свою адресу: комунальники попередили вінничан про відключення 19 травня
Детальніше
Перевірте свою адресу де 18 травня у Вінниці вимкнули воду та електроенергію
Перевірте свою адресу: де 18 травня у Вінниці вимкнули воду та електроенергію
Детальніше