У власність громади в Гайсинському районі повернули 2 га землі

У власність громади в Гайсинському районі повернули 2 га землі

11:22 15.06.2021

Тростянецьким районним судом Вінницької області задоволено заяву прокуратури про визнання земельної ділянки відумерлою спадщиною і повернення її у власність однієї з територіальних громад Гайсинського району.  

Встановлено, що у власності місцевого жителя, який помер, перебувала земельна ділянка (пай) площею 2 га вартістю 250 тис. гривень.

Після смерті чоловіка спадкоємців, які б заявили про свої спадкові права на його майно, у визначений законом термін не було виявлено. З огляду на це, сільська рада мала б подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою і прийняти у власність землю, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Втім орган місцевого самоврядування не виконав цієї процедури, втративши кількарічні грошові надходження до бюджету від оренди землі. Водночас ненадходження додаткових коштів до місцевого бюджету обумовлює необхідність у фінансовій підтримці громади з державного бюджету, чим порушуються економічні інтереси держави.

Представляючи інтереси держави, прокуратура звернулася до суду з заявою про визнання земельної ділянки відумерлою спадщиною і повернення її у власність громади. Суд задовольнив зазначену заяву прокурора.

Нагадаємо, на Вінниччині шахраї заволоділи земельними ділянками.

Читайте також

У Гайсинському районі в ДТП постраждали четверо людей
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
У Дашівському ліцеї поліцейські провели день цивільного захисту
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше
Вінницькі прокурори повідомили про підозру "жене пленного солдата ВСУ"
Детальніше
Привласнив понад 1 млн грн: вінницькі прокурори передали до суду обвинувачення
Детальніше